Vítáme Vás na našich stránkách, kde si můžete prohlédnout naší tvorbu, nebo si vybrat z nabídky focení

Fotografie vystavené na tomto webu jsou prodejné a to jak v tištěné podobě, tak jako soubor pro další použití, případně vlastní tisk. V případě zájmu o konkrétní fotografii nebo více fotografií nás neváhejte kontaktovat, na podmínkách se jistě dohodneme.

Jana Ščigelová

Fotografováním se zabývám už více než 20 let. Jsem členem ČFFU. Za tuto dobu jsem si vyzkoušela mnoho stylů i témat, včetně produktové, sportovní a makro fotografie. V posledních několika letech se zaměřuji na fotografování zvířat – jak divokých, tak i těch v lidské péči. Je pro mne velice důležité, zachytit vše v co nejpřirozenějších prostředích a biotopech, i když občas se nebráním i stylizaci. Přirozeným vzhledem se řídím i v postprodukci a finálních úpravách, při kterých používám hlavně Adobe Photoshop. Ráda na svých fotografiích zachycuji pohyb a akci, a na workshopech, kterých se účastním i organizuji, se snažím vždy najít různorodost a originalitu a snažím se, aby si všichni odvezli fotky, se kterými budou spokojení.

Radka Ščigelová

Fotografování se věnuji už více než 10 let, během kterých jsem si vyzkoušela mnoho žánrů, jako je portrét, produktová nebo sportovní fotografie. V posledních letech se zaměřuji hlavně na zvířata - od domácích mazlíčků po divoce žijící. Mnoho let jsem pracovala s fotoaparáty Olympus, nyní mám veškeré vybavení od značky Canon, kterou si nemohu vynachválit. Při focení nejraději pracuji s přirozeným světlem a prostředím. Výsledné fotografie pak zpracovávám v programu Adobe Photoshop, se kterým pracuji již od 14 let.